Uspešno održan turnir „Penalty Masters Vol. 2“
Na terenu „Bane Ivanović“ u okviru PSC „Pinki“ u Sremskoj Mitrovici održano je drugo izdanje turnira u izvođenju penala.
Na terenu „Bane Ivanović“ u okviru PSC „Pinki“ u Sremskoj Mitrovici, u subotu 20. juna, uspešno je održan turnir u izvođenju penala „Penalty Masters Vol. 2“.
Na turniru je učestvovalo više od 30 ekipa raspoređenih u dve takmičarske kategorije, koje su tokom celodnevnog nadmetanja pokazale visok nivo sportskog duha i takmičarskog kvaliteta.
Nagradni fond
Pored novčanih nagrada, učesnicima su dodeljeni i brojni pokloni sponzora i prijatelja turnira.
Drugo izdanje turnira „Penalty Masters“ još jednom je potvrdilo veliko interesovanje za ovaj vid sportskog takmičenja i okupilo veliki broj ljubitelja fudbala u Sremskoj Mitrovici.














